witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

3 mity na temat ubezpieczeń na życie

doradca-ubezpieczeniowy

3 mity na temat ubezpieczeń na życie

Jak już kiedyś wspomniałam, wielokrotnie w swojej pracy spotykam się z różnymi mitami na temat ubezpieczeń na życie. Dzisiaj chcę pobawić się w pogromcę i obalić kilka z nich! A czy Ty również podzielasz te błędna przekonania o ubezpieczeniach? Sprawdź! Być może przekonasz się, że ubezpieczenie na życie jest potrzebne i Tobie. 

1. Dobre ubezpieczenie musi być drogie. MIT!

Z ubezpieczeniami jak ze wszystkim – wysoka cena nie musi oznaczać dobrej jakości – i odwrotnie. Na jakość ubezpieczenia składa się wiele czynników – wypłacalność odszkodowań, jego zakres, dopasowanie do klienta… Wysokość składki jest tylko jednym z nich. Jeżeli chciałbyś ubezpieczyć się na życie, lecz nie masz zbyt dużych funduszy – polecam stronę najtanszeubezpieczenienazycie.pl. Dowiesz się z niej, jak kupić dobrą polisę i nie przepłacić!

2. Ubezpieczenie na życie to pieniądze wyrzucone w błoto. Co mi po polisie, gdy nie umrę – moje pieniądze przepadną. MIT!

Agencje ubezpieczeniowe nie „przechowują” Twoich pieniędzy – Twoje składki są przeznaczone na odszkodowanie, którego być może będziesz kiedyś potrzebował. Towarzystwa ubezpieczeniowe muszą zarabiać na tym, że korzystasz z ich usług – nie będą pracować za darmo! Jeśli jednak chciałbyś ubezpieczyć się na życie, a jednocześnie odkładać pieniądze – polisy z funduszem kapitałowym są dla Ciebie. Jeżeli marzy Ci się dobry start w dorosłe życie dla Twojego dziecka, wybierz ubezpieczenie posagowe.

3. Zakup polisy na życie to długi i żmudny proces. MIT!

Technika idzie do przodu! Dzisiaj praktycznie wszystko możesz załatwić przez internet. Owszem, rozmowa z agentem i tak jest potrzebna – Twoje życie jest zbyt ważną kwestą, aby nie spotkać się w cztery oczy. Nie zmienia to faktu, że towarzystwa ubezpieczeniowe wychodzą naprzeciw swoim klientom – większość rzeczy możesz załatwić już online.