witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

O nas

O nas

Ubezpieczeniaonline.pl – multiagencja ubezpieczeniowa działająca od 2006 r. na terenie całej Polski. Współpracuje z kilkudziesięcioma czołowymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi. Specjalizuje się w polisach na życie, turystycznych, ubezpieczeniach nieruchomości i komunikacyjnych. Ma liczne oddziały terenowe oraz zatrudnia zespół ekspertów składający się z redaktorów i doradców ds. ubezpieczeń.

Publikują oni fachowe artykuły o charakterze poradnikowym na temat tego, dlaczego warto się ubezpieczać, jakie są typy polis i umowy dodatkowe oraz jakimi zasadami ubezpieczyciele kierują się podczas oceny ryzyka ubezpieczeniowego. Wymieniają najczęstsze powody sporów prawnych z ubezpieczycielem i przestrzegają przed zachowaniami, które mogą przyczynić się do niewypłacenia gwarantowanych środków.

Dzięki współpracy z najważniejszymi towarzystwami ubezpieczeniowymi agencja oferuje szeroką gamę produktów ubezpieczeniowych. Potencjalni Klienci mogą samodzielnie porównać oferty poszczególnych ubezpieczycieli oraz wstępnie wyliczyć składkę, korzystając z opracowanych specjalnie dla nich porównywarek i kalkulatorów ubezpieczeń.

Do ich dyspozycji pozostaje również tzw. gorąca linia oraz zespół agentów ubezpieczeniowych, rozsianych po całej Polsce i mogących umówić się na spotkanie w dowolnym miejscu i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące wybranej polisy, a także poprzez umowy dodatkowe dostosować ją do indywidualnych potrzeb Klienta.

Dzięki profesjonalizmowi, uczciwości i rzetelności ubezpieczeniaonline.pl cieszą się ogromną oglądalnością i zaufaniem Klientów w całej Polsce.