witryna w programie polisa na 100% Opinie klientów 4.75 / 5.00
Program
POLISA NA 100%
Rzetelny pośrednik ubezpieczeniowy Działamy zgodnie z Ustawą o Pośrednictwie Ubezpieczeniowym.
gwarancja nawet do 8 mln złotych Ubezpieczenie OC z tytułu wykonywania działalności agencyjnej.
bezpieczny zakup polisy online Certyfikat SSL. Płatność PayU - szybki przelew bankowy oraz karta.
Średnie zadowolenie
klientów
BARDZO DOBRY
4.75
/ 5.00 sprawdź

Stres jest złym doradcą

dobra-polisa-na-zycie

Stres jest złym doradcą

Każdą decyzję w temacie, w którym nie ma się większego doświadczenia poprzedzają zazwyczaj długotrwałe przygotowania i szereg wątpliwości, istnieje też szkoła zalecająca podejmowanie decyzji pod wpływem impulsu – zawsze jednak mamy element niepewności i stresu.

Kiedy zaś uświadamiamy sobie, że nasz wybór będzie miał znaczący wpływ na naszą przyszłość – stres może wręcz sparaliżować, co z kolei podnosi prawdopodobieństwo popełnienia błędu, co ponownie stresuje – tworzy siębłędne koło, a my – w akcie rozpaczy – sięgamy po pierwszy z brzegu produkt i długo jeszcze zastanawiamy się, czy nie popełniliśmy błędu.

Na szczęście są lepsze sposoby – a rozwinięty już rynek usług mobilnych sprawia, że nie jesteśmy w naszym wyborze osamotnieni.

Po pierwsze – nie ogranicza nas już brak wiedzy. W dobie internetu dostęp do serwisów podających w przystępny i rzetelny sposób najważniejsze wiadomości z interesującej nas dziedziny jest wyjątkowo łatwy. Dzięki stronom w rodzaju ubezpieczenie-na-zycie-online.pl ubezpieczenie na życie przez internet przestaje być czarną magią – a to, co znane przestaje stresować.

Po drugie – dostęp do kompetentnych doradców. Minęły już czasy, w których umowę mogliśmy zawrzeć z jedynym w gminie czy województwie agentem, który na dodatek nie do końca orientował się we własnej dziedzinie. Dzisiaj mamy wybór, który zapewnia wolna konkurencja – i to agent ubezpieczeniowy może mówić o stresie.

Po trzecie wreszcie – bogata oferta dostępnych na rynku towarzystw i elastyczne metody prowadzenia przez nie negocjacji pozwalają nam na idealne dopasowanie jej do naszych potrzeb – które określiliśmy już wcześniej dzięki sugestiom z poprzednich podpunktów.

Reasumując – jeżeli na podjęcie decyzji poświęcimy odpowiednią do jej wagi dozę czasu i wysiłku, to związany z tym stres możemy z łatwością ograniczyć do minimum i cieszyć się produktem, który idealnie spełnia nasze wymagania.dobra-polisa-na-zycie